top of page
  • Dursun Kovan

Google Analytics 4 (GA4) Gelişmiş E-Ticaret Etkinlik Kodları


Google Analytics 4 (GA4), işletmelerin E-Ticaret performanslarını izlemek ve analiz etmek için kullanabilecekleri gelişmiş bir araçtır. GA4, kullanıcı etkileşimlerini izlemek, dönüşümleri ölçmek, olası satışları izlemek ve pazarlama stratejilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. E-Ticaret etkinlik etiketleri, GA4'te bu özellikleri kullanmanızı sağlayan ana öğelerdir.

GA4 e-ticaret etkinlik etiketi, web sitenizdeki ve uygulamalarınızdaki kullanıcı davranışını kaydetmek ve analiz etmek için kullanılır. Bu kodları doğru bir şekilde uyguladığınızda e-ticaretin işletmeniz için nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilir ve daha etkili stratejiler geliştirebilirsiniz. GA4'ün e-Ticaret olay etiketinin bazı önemli kullanımları şunlardır:

1. Dönüşüm Ölçümü:

GA4'ün Etkinlikler sekmesi, web sitenizdeki dönüşümleri izlemenize olanak tanır. Örneğin satın almalar, abonelikler veya form gönderimleri gibi dönüşümleri izleyebilirsiniz. Bu şekilde, hangi sayfaların en çok dönüşüm sağladığını ve hangi kampanyaların en etkili olduğunu belirleyebilirsiniz.

2. Trafik Takibi:

GA4, kullanıcıların web sitenize nasıl geldiklerini ve dönüşüm sağlamak için attıkları adımları izlemenize olanak tanır. Bu şekilde, en iyi performans gösteren pazarlama kanallarını ve en çok dönüşüm sağlayan reklamları belirleyebilirsiniz. Bu veriler, pazarlama stratejilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

3. E-Ticaret Analitiği:

GA4, e-ticaret kuruluşları için özel olarak tasarlanmış çeşitli analitik özellikler sunar. Bu özellikler, ortalama sipariş değeri, ürün performansı, huni analizi ve terk edilmiş sepetler gibi verileri içerir. Bu verilerle ürün kataloğunuzu geliştirebilir, müşterilerinizi segmentlere ayırabilir ve dönüşümleri artırabilirsiniz.

4. Gerçek zamanlı izleme:

GA4, verileri gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak tanır. Bu şekilde, web sitenizdeki anlık kullanıcı etkileşimlerini görebilir ve hızlı hareket edebilirsiniz. Örneğin bir sayfada yüksek bir hemen çıkma oranı tespit ettiğinde gerekli ayarlamaları hemen yapabilmektedir.

 

add_payment_info

"add_payment_info", kullanıcılar web sitenize veya uygulamanıza ödeme bilgilerini girdiğinde etkinliği izlemek için kullanılan bir GA4 E-Ticaret etkinlik etiketidir. Bu kod, kullanıcılar bilgilerini girerken şirketinizin ödeme sürecinin aşamalarını izlemenizi sağlar.


"add_payment_info" olayı, kullanıcıdan bir ödeme yöntemi seçtikten sonra kredi kartı bilgilerini, fatura adresini veya diğer ödeme bilgilerini girmesini ister. Bu etkinlik, şirketinizin ödeme işleminin başarılı olup olmadığını ve kullanıcılarınızın hangi adımlarda sorun yaşıyor olabileceğini anlamanıza yardımcı olabilir.


 

add_shipping_info

GA4 E-Ticaret olay kodu "add_shipping_info", sipariş gönderim bilgilerini giren bir kullanıcının durumunu izlemek için kullanılan bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, şirketinizin teslimat sürecini izlemenize ve iyileştirmenize olanak tanır.Kullanıcının gönderi adresini, gönderi yöntemini ve diğer gönderi bilgilerini girdiği "add_shipping_info" etkinlik etiketleri. Bu olay kodu ile şirketinizin teslimatının başarısını ve kullanıcılarınızın sorun yaşayabileceği adımları anlamanıza yardımcı olabilir.


 

add_to_cart

GA4 'teki "add_to_cart" e-Ticaret etkinlik etiketi, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda sepetine bir ürün eklediğini izleyen bir snippet'tir. Bu etkinlik, kullanıcının sepete eklediği ürünleri takip etmenizi sağlar.


"Add_to_cart" olayı, kullanıcının ilgilendiği bir ürünü sepetine eklediğini gösterir. Bu etkinlik etiketi ile en popüler ürünleri, kullanıcıların sepete en çok ürün eklediği sayfaları ve en etkili pazarlama stratejilerini belirleyebilirsiniz.


"Add_to_cart" olayı da dönüşüm yolu analizinin önemli bir bileşenidir. Bir kullanıcının sepetine bir ürün eklediği an, dönüştürme sürecinde önemli bir adımdır. Bu etkinlik etiketi ile kaç kullanıcının sepete ürün eklediğini, ne zaman sepetten ayrıldığını ve dönüşüm oranınızı takip edebilirsiniz. Bu veriler, kullanıcıların alışveriş sepetlerine eklediği ürünleri analiz ederek pazarlama stratejilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

 

add_to_wishlist

GA4 'teki "add_to_wishlist" E-Ticaret etkinlik etiketi, bir kullanıcı web sitenizde veya uygulamanızda bir ürünü etiketlediğinde izleyen bir snippet'tir. Bu olay, bir kullanıcının ilgilendiği bir ürünü istek listesine eklediğini gösterir.Bir kullanıcı bir ürünü beğendiğinde "add_to_wishlist" etkinliği kaydedilir. Bu etkinlik etiketi ile en çok hangi ürünlerin beğenildiğini, kullanıcıların en çok hangi sayfalarda ürünleri favorilerine eklediğini ve kullanıcıların hangi ürünlerle ilgilendiğini analiz edebilirsiniz.


 

begin_checkout


GA4 e-Ticaret etkinlik etiketi "begin_checkout", bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir satın alma işlemi başlattığını izleyen bir snippet'tir. Bu aktivite, bir kullanıcının satın alma sürecine girdiği ve satın alma aşamasına geçtiği aşamayı izlemenizi sağlar.


"begin_checkout" olayı, kullanıcının bir satın alma işlemi yapmaya başladığı noktayı işaretler. Bu etkinlik etiketiyle, çeşitli satın alma akışlarına hangi ürünlerin dahil olduğunu, kullanıcının hangi sayfalarda çeşitli "checkout" adımlarını tamamladığını ve kullanıcının nereden çıktığını belirleyebilirsiniz.


 

earn_virtual_currency

"ear_virtual_currency" E-Ticaret GA4 etkinlik etiketi, bir kullanıcı web sitenizde veya uygulamanızda sanal para kazandığında izlenen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, sanal para kazanan veya puan toplayan kullanıcıların ilerlemesini izlemenizi sağlar.


"ear_virtual_currency" olayı, bir kullanıcının belirli bir aktivite gerçekleştirerek sanal para kazandığını gösterir. Örneğin, bir oyun uygulamasında, kullanıcıların bölümleri tamamladıklarında nereden puan veya para kazandıklarını takip edebilirsiniz. Etkinlikler sekmesi üzerinden kullanıcının favori aktivitelerini, en önemli ödüllerini ve kullanıcının kazanma sürecini analiz edebilirsiniz.


 

generate_lead

E-Ticaret GA4 etkinlik etiketi "generate_lead", bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir müşteri adayı oluşturduğunu izleyen bir kod parçasıdır. Bu olay, kullanıcının bir form doldurarak veya mesaj bırakarak sizinle ne zaman iletişime geçtiğini gösterir.


"generate_lead" olayı, bir kullanıcının iletişim bilgilerini, sorgulamayı veya diğer iletişim bilgilerini girdiğini algılar. Bu etkinlik etiketi ile kullanıcıların en çok hangi sayfalarda potansiyel müşteri oluşturduğunu, hangi formların veya iletişim araçlarının en etkili olduğunu ve hangi ürün veya hizmetlerle ilgilendiklerini analiz edebilirsiniz.


 

join_group

GA4 'teki "join_group" E-Ticaret etkinlik etiketi, bir kullanıcının web sitenizdeki veya uygulamanızdaki bir gruba katıldığını izleyen bir snippet'tir. Bu olay, kullanıcının belirli bir topluluğa, ortaklık programına veya aboneliğe katıldığını gösterir."join_group" olayı, bir kullanıcının bir gruba katılma veya bir topluluğa abone olma gibi bir katılma eylemi gerçekleştirdiğini algılar. Bu etkinlik etiketi ile hangi grupların en çok ilgi çektiğini, hangi sadakat programlarının en popüler olduğunu ve kullanıcıların hangi fırsatlardan yararlanmak için gruplara kaydolduğunu analiz edebilirsiniz.

 

level_end

GA4 e-ticaret etkinlik etiketi "level_end", bir kullanıcının bir oyun veya uygulamada bir bölümü veya seviyeyi ne zaman tamamladığını izleyen bir kısımdır. Bu etkinlik, kullanıcının oyun ilerlemesini ve sınıf geçişlerini izlemesine olanak tanır.


"level_end" olayı, kullanıcının bir seviyeyi veya bölümü tamamladığı noktayı işaretler. Bu etkinlik kodu ile en çok hangi seviyelerin tamamlandığı, kullanıcının oyun sırasında hangi zorluklarla ilişkilendirdiği ve hangi oyun öğelerinin en popüler olduğu analiz edilebilmektedir.


 

level_start

GA4 e-ticaret etkinlik etiketi "level_start", bir kullanıcının bir oyun veya uygulamada bir bölüm veya seviyeye ne zaman başladığını izlemek için kullanılan bir etikettir. Bu etkinlik, kullanıcıların oyun ilerlemesini izlemek ve kullanıcı davranışını analiz etmek için önemli bir araçtır.


"level_start" olayı, kullanıcının oyunun belirli bir seviyesini veya bölümünü ne zaman başlattığını belirtir. Bu olay kodu ile, kullanıcının oyun süreciyle etkileşime geçtiğinde en sık hangi seviye veya bölümlerin başladığını analiz edebilir ve kullanıcının oyundaki ilerlemesini analiz edebilirsiniz.


 

level_up

GA4 E-Ticaret etkinlik etiketi "level_up", bir kullanıcının bir oyun veya uygulamada güncelleme gerçekleştirdiğini anlayan bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcının oyun ilerlemesini izlemek ve seviye atlamayı analiz etmek için önemli bir araçtır.

"level_up" olayı, kullanıcının oyun veya uygulamanın en yüksek seviyesine ulaştığı noktayı temsil eder. Bu etkinlik etiketi ile en çok hangi bölümlerde geçildiğini, kullanıcının oyunun hangi aşamasında olduğunu ve bölümler arası kullanıcı etkileşimini analiz edebilirsiniz.


 

login

GA4 e-Ticaret "login" etkinlik etiketi, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda oturum açtığını izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcı kimlik doğrulama sürecini izlemenize ve kullanıcı oturumlarını analiz etmenize olanak tanır.


"login" olayı, bir kullanıcının kullanıcı adı ve şifre gibi kimlik bilgilerini kullanarak hesabında oturum açtığını gösterir. Bu olay bayrağı ile kullanıcının hangi hesapta oturum açtığını, hangi kimlik doğrulama yöntemini tercih ettiğini ve kullanıcı oturumlarının nasıl dağıtıldığını analiz edebilirsiniz.


 

post_score

GA4 e-ticaret etkinlik etiketi "post_score", bir oyun veya uygulamadaki bir kullanıcının puanını kaydeden ve izleyen bir kod parçasıdır. Bu aktivite, kullanıcının oyun performansını izlemenizi ve skoru analiz etmenizi sağlar.


"post_score" etkinliği, kullanıcının oyun veya uygulamadaki bir görevi tamamladıktan sonraki puanını belirler. Bu etkinlik kodu ile kullanıcının kazandığı puanları, hangi oyun öğelerinin en yüksek puanı aldığını ve kullanıcının puanını nasıl artırdığını analiz edebilirsiniz.


 

purchase

GA4 "purchase" e-ticaret etkinlik etiketi, kullanıcının bir ürün veya hizmeti ne zaman satın aldığını izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcı satın alımlarını izlemenize ve geliri analiz etmenize olanak tanır.


"puchase" etkinliği bir kullanıcının web sitenizden veya uygulamanızdan bir ürün veya hizmet satın alması anlamına gelir. Bu etkinlik etiketi ile hangi ürün veya hizmetlerin en çok satıldığını, hangi ödeme yöntemlerinin tercih edildiğini ve satın almaların nasıl dağıtıldığını analiz edebilirsiniz.


 

refund


"refund" GA4 e-ticaret etkinlik etiketi, kullanıcının bir ürün veya hizmet için geri ödeme talebinde bulunduğu anı takip etmek için kullanılan bir kod parçacığıdır. Bu etkinlik, kullanıcının geri ödeme işlemini izlemenizi ve iade taleplerini analiz etmenizi sağlar.


"refund" etkinliği, kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir ürün veya hizmet için geri ödeme talep ettiği noktayı işaretler. Bu etkinlik kodunu kullanarak, hangi ürünlerin veya hizmetlerin daha fazla iade edildiğini, iade taleplerinin hangi nedenlerle yapıldığını ve geri ödeme işlemlerinin nasıl yönetildiğini analiz edebilirsiniz.


 

remove_from_cart

GA4 e-Ticaret etkinlik etiketi "remove_from_cart", bir kullanıcının alışveriş sepetinden bir ürünü ne zaman çıkardığını izleyen bir kod parçasıdır. Bu aktivite, kullanıcıların alışveriş sepeti davranışlarını izlemenize ve ürün çekme işlemlerini analiz etmenize olanak tanır.


"remove_from_cart" olayı, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda sepetten bir ürünü nerede kaldırdığını gösterir. Bu event etiketi ile en çok hangi ürünlerin, neden çıktığını ve alışveriş sepeti kalıplarının dağılımını analiz edebilirsiniz.


 

search

GA4 "search" E-Ticaret etkinlik etiketi, bir kullanıcıya sitenizi veya uygulamanızı aradıklarını bildiren bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcı arama davranışını izlemenize ve kullanıcı isteklerini analiz etmenize olanak tanır.


"search" bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir terim, ürün veya içerik aradığını tanımlar. Bu etkinlik etiketi ile, yapılan aramaları, tercih edilen anahtar kelimeleri ve kullanıcıların arama sonuçlarıyla nasıl etkileşim kurduğunu analiz edebilirsiniz.


 

select_content

GA4 e-Ticaret etkinlik etiketi "select_content", bir kullanıcı web sitenizde veya uygulamanızda bir içerik seçtiğinde izlenen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcıların içerik seçme davranışlarını izlemenize ve tercihlerini analiz etmenize olanak tanır.


"select_content" olayı, kullanıcının bir web sayfasında veya uygulamada bir resim, video, ürün veya diğer içeriği seçtiği noktayı işaretler. Bu etkinlik etiketi ile en çok hangi içeriklerin hedeflendiğini, kullanıcıların hangi içerik kategorileriyle ilgilendiğini ve seçilen içerik üzerinde ne kadar zaman harcadıklarını analiz edebilirsiniz.

 

select_item

GA4 E-Ticaret etkinlik etiketi "select_item", bir kullanıcı web sitenizde veya uygulamanızda bir ürün veya öğe seçtiğinde izlenen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcıların ürün seçim davranışlarını izlemenize ve kullanıcı tercihlerini analiz etmenize olanak tanır.


"select_item" olayı, kullanıcının bir öğeyi seçtiği veya onunla etkileşime girdiği noktayı işaretler. Bu etkinlik etiketi ile hangi ürünlerin en spesifik olduğunu, kullanıcıların hangi ürün kategorileriyle ilgilendiğini ve belirli ürün detayları üzerinde ne kadar zaman harcadıklarını analiz edebilirsiniz.

 

select_promotion


"select_promotion" GA4 E-Ticaret etkinlik etiketi, kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir promosyon veya indirim teklifini seçtiği anı takip etmek için kullanılan bir kod parçacığıdır. Bu etkinlik, kullanıcının promosyon seçim davranışını izlemenizi ve tercihlerini analiz etmenizi sağlar.


"select_promotion" etkinliği, kullanıcının bir promosyonu seçtiği veya bir indirim teklifine etkileşimde bulunduğu noktayı işaretler. Bu etkinlik kodunu kullanarak, hangi promosyonların daha fazla tercih edildiğini, kullanıcıların indirim tekliflerine nasıl tepki verdiklerini ve seçilen promosyonların kullanıcıların satın alma kararları üzerindeki etkisini analiz edebilirsiniz.


 

share

GA4 'teki "share" E-Ticaret etkinlik etiketi, bir kullanıcının sitenizde veya uygulamanızda içerik paylaştığını izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcıların içerik paylaşma davranışlarını izlemenize ve sosyal etkileşimlerini analiz etmenize olanak tanır.


"share" bir kullanıcının bir sosyal medya platformunda veya başka bir iletişim kanalında bir sayfa, ürün veya içerik paylaşması anlamına gelir. Bu etkinlik etiketi ile en çok hangi içeriklerin paylaşıldığını, hangi sosyal medya platformlarının tercih edildiğini ve paylaşımın kullanıcı erişimini nasıl etkilediğini analiz edebilirsiniz.

 

sign_up

GA4 e-Ticaret'teki "sign_up" etkinlik etiketi, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir hesap oluşturduğunu izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcı kayıt sürecini izlemenizi ve yeni kullanıcıları analiz etmenizi sağlar.


"sign_up" olayı, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir hesap oluşturduğunu gösterir. Bu etkinlik etiketi ile hangi kullanıcıların kaydolduğunu, tercih ettikleri kayıt yöntemlerini ve yeni kullanıcıların demografisini analiz edebilirsiniz.

 

spend_virtual_currency

GA4 e-ticaret etkinlik etiketi "spend_virtual_currency", bir kullanıcının sanal para birimi veya oyun kredisi gibi sanal varlıklar üzerinde ne zaman harcama yaptığını izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcının sanal para birimi veya oyun kredisi cinsinden harcama davranışlarının izlenmesine ve analiz edilmesine olanak tanır.


"spend_virtual_currency" olayı, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda ne zaman sanal para harcadığını gösterir. Bu etkinlik etiketi ile sanal para birimi ile hangi ürün veya hizmetlerin satın alındığını, hangi kullanıcıların en çok sanal para birimini harcadığını ve harcamanın sanal ekonomiye etkisini analiz edebilirsiniz.


 

tutorial_begin

GA4 e-Ticaret olay etiketi "tutorial_begin", bir kullanıcının bir öğretici veya program başlattığını izleyen bir kod parçasıdır. Bu aktivite, kullanıcı eğitimindeki ilerlemeyi izleyebilir ve kullanıcı kalifikasyon aşamasını analiz edebilir.


"tutorial_begin" olayı, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir öğreticiye veya öğreticiye başladığını gösterir. Bu etkinlik kodu ile antrenman sürecinde hangi antrenmanların veya egzersizlerin kullanıcılar tarafından en çok ilgi, ilerleme ve başarı elde edildiğini analiz edebilirsiniz.


 

tutorial_complete

GA4 e-Ticaret olay etiketi "tutorial_complete", bir kullanıcı bir öğreticiyi veya öğreticiyi tamamladığında izlenen bir kod parçasıdır. Bu aktivite, kullanıcı eğitimi ilerlemesini izlemenize ve kullanıcı tamamlama oranlarını analiz etmenize olanak tanır.


"tutorial_complete" olayı, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir öğreticiyi veya öğreticiyi tamamladığını gösterir. Bu etkinlik etiketi ile hangi eğitimin veya eğitimin en çok ilgi gördüğünü, kullanıcıların eğitim sürecindeki ilerlemelerini ve başarı oranlarını analiz edebilirsiniz.

 

unlock_achievement

GA4 'teki "unlock_achievement" e-Ticaret etkinlik etiketi, bir kullanıcı bir başarı veya başarı rozeti kazandığında izlenen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcı performansını izlemenize ve kullanıcı deneyimini analiz etmenize olanak tanır.


"unlock_achievement" etkinliği, bir kullanıcının sitenizde veya uygulamanızda bir başarıya ulaştığını veya bir rozet kazandığını gösterir. Bu etkinlik etiketiyle en yüksek başarıları, başarılarla kullanıcı etkileşimlerini ve performansa dayalı kullanıcı davranışını analiz edebilirsiniz.

 

view_cart

GA4 e-Ticaret etkinlik etiketi "view_cart", bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir alışveriş sepetini ne zaman görüntülediğini izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcının görüntüleme davranışını izlemenize ve alışveriş sepeti etkileşimlerini analiz etmenize olanak tanır.


"view_cart" olayı, kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda alışveriş sepeti sayfasını nerede görüntülediğini gösterir. Bu etkinlik etiketiyle, alışveriş sepeti içeriğine, alışveriş sepeti görünümlerine ve alışveriş sepeti etkileşimlerine yönelik kullanıcı ilgisini analiz edebilirsiniz.

 

view_item

GA4 e-Ticaret etkinlik etiketi "view_item", bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir ürünü veya öğeyi ne zaman görüntülediğini izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, ürünleri görüntülerken kullanıcı davranışını izlemenize ve ürün etkileşimlerini analiz etmenize olanak tanır.


"view_item" olayı, kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda ürün ayrıntılarını nerede görüntülediğini gösterir. Bu etkinlik etiketi ile hangi ürünlerin en çok ilgi çektiğini, kullanıcıların ürün detaylarını ne kadar süreyle incelediğini ve ürün görüntüleme oranlarını analiz edebilirsiniz.


 

view_item_list

GA4 e-Ticaret etkinlik etiketi "view_item_list", bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir ürün listelemesini ne zaman görüntülediğini izleyen bir kod parçasıdır. Bu etkinlik, kullanıcıların ürün listeleme görüntüleme davranışını izlemenize ve kullanıcı tercihlerini analiz etmenize olanak tanır.


"view_item_list" olayı, bir kullanıcının web sitenizdeki veya uygulamanızdaki bir öğe listesini gördüğü noktayı işaretler. Bu etkinlik etiketi ile hangi ürün listelemelerinin en çok ilgi gördüğünü, kullanıcı tercihlerini analiz edebilir, ürün listeleme fiyatlarını görebilirsiniz.


 

view_promotion

GA4 e-Ticaret "view_promotion" etkinlik etiketi, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir promosyon veya indirimi ne zaman görüntülediğini izleyen bir kod parçasıdır. Bu aktivite, kullanıcıların tanıtım davranışlarını izlemelerine ve tercihlerini analiz etmelerine olanak tanır.


"view_promotion" etkinliği, bir kullanıcının web sitenizde veya uygulamanızda bir promosyon veya indirim gördüğü zamandır. Bu etkinlik etiketi ile hangi kampanyaların en çok ilgi gördüğünü, indirim tekliflerine kullanıcı tepkilerini ve kampanya gösterim oranlarını analiz edebilirsiniz.


52 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page