top of page

Facebook ve instagram Reklamları

Facebook Business Manager işletmecilerin vazgeçilmez kitle ulaşım ve reklam araçlarından biri olarak uzun bir süredir hayatımızdaki yerini korumaktadır. Yeni nesil ulaşım aracı olan bu hizmet işletmelere Facebook pazarlama gücünden faydalanmayı vadetmektedir. Facebook’ta oluşturulan pazarlama faaliyetleri ve işletme bilgileri bu sistem özelinde entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu entegrasyon özel arayüzü ile çalışma sahasına ulaşımın işletme tarafından kolaylaşmasına olanak tanımaktadır. Facebook Business Menager yönetimi bu yönü ile tedarikçiler ve işletme personelleri dahil olmak üzere istenilen varlık erişimi sağlanmış olur.  

Özellikle ticaretlerinde yeni nesil teknolojik gelişimlerden yararlanan kişi ve kurumlar Business oldukça önemlidir. Bu sistem sayesinde çalışanların ve ekip üyelerinin değişimi varlıklarınızın kontrolünü etkilemeyecektir. Facebook Business özellikle planlama değişimi veya tedarikçi değişimi gibi durumları sıklıkla gerçekleştiren işletmeler için oldukça önemlidir. İşletmeler Business sayesinde izinleri tek bir yerden kontrol ederek yönetebilir. Facebook Business Maneger avantajları içerisinde bulunanlardan biri de sevdiklerinizle ayrı bir bağlantı kurmak zorunda olmamanızdır.  

Arkadaşlarınıza farklı bir profil erişimi sunmadan gönül rahatlığı ile çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Toplu eylem özelliği sayesinde birden fazla işi aynı anda kolaylıkla yönetebilir, tüm reklamlarınızı ve hesap performansınızı yerinde analiz edebilirsiniz. Business sayesinde hesap risklerini görebilir ve güvenliğiniz adına algoritma tarafından size tavsiye edilen eylem planlarından faydalanabilirsiniz. Sürekli paylaşımda bulunan işletmelerin veri güvenliği oldukça tehlikededir. Bu sebepten işletme varlıklarınızı paylaşmadan önce Business Manager kullanarak güvenliğinizi artırmalısınız.  

Domainler başta olmak üzere, reklam hesaplarınız, özel sayfalarınız, hedef kitle analizleriniz ve pikselleriniz böylece daha güvenli olur. Business hesabı ile kolayca birden fazla Instagram ve Facebook hesabı yönetebilirsiniz. Hesaplar arası varlık yönetimi ve alan yönlendirmelerini kolaylaştıran yapısı sebebiyle tercih edilen Business, iş ortaklarınızın hesaplarını görüntüleme talebi isteklerinize de olanak tanımaktadır. Business Manager hizmetleri ile kuruluşunuzun Facebook üzerinde bulunan tüm varlıklarını kolayca yönetebilir, yönlendirebilirsiniz ve kullanıcı izinlerini güvenle sağlayabilirsiniz.  

Birçok kişi Facebook işletme hesabı açma konusunu araştırmaktadır. Bu anlamda doğru yönetim esastır. Facebook Business Manager yönetimi konusunda uzman desteği almak tüm bu anlatılanların hızlı ve kolayca tanımlanması açısından oldukça önemlidir. Facebook yönetimi alandı profesyonel hizmetler veren danışmanlık firmamız Yunus Sözdemir E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı sizlere bu anlamda yardımcı olmaktadır. Sizde en doğru Business yönetimi için bizimle iletişime geçebilir ve yeni çağın keyfini yaşayabilirsiniz.  

Facebook ve Instagram Reklamcılığı ile Güç Sizinle 

Günümüzde birçok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilen reklam türlerinden biri internet reklamcılığıdır. İnternet reklamcılığının en popüler ve interaktif olanıysa hiç şüphe yok ki Instagram ve Facebook reklamları olarak karşımıza çıkmaktadır. Facebook ve Instagram reklamları, reklam ve pazarlama hizmetlerinin bambaşka bir boyuta ulaştığı bu çağda oldukça akılda kalıcıdır. Maddi anlamda kazanç elde etmek isteyen birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilen reklamlar, hedef kitle odaklı olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Hayatımızın her alanında var olan teknolojik gelişimler sayesinde dünyamız dijitalleşmektedir. Bu kapsamda dijitalleşmeye ayak uydurmak ve dijital alanda hizmet tanıtımı yapmak oldukça önemlidir. Facebook, Instagram reklam verme hizmetleri bu alanın en bilinenleridir. Pazarlama anlayışındaki bu köklü değişim Facebook ve Instagram gibi oldukça fazla bir kullanıcı popülasyonuna sahip olan sosyal medya ağlarının önemini artırmıştır.  

Akılda kalıcılık ve süreklilik gibi durumları sebebiyle çok daha hızlı sonuç veren sosyal ağlar, son günlerde öncelikli reklam tercihlerinin adresi durumundadır. Facebook ve Instagram reklamlarının kalıcı ve hızlı sonuçlar vermesinin yanı sıra, her bütçeye uygun bir yönü de bulunmaktadır. Hedef kitleye hızlı ve etkin şekilde ulaşılmasını sağlayan bu reklamlar, hızlı analiz özellikleri sayesinde daha ölçülebilirdir.

 

Günümüz şartlarında ufak işletmelerin hızlı bir şekilde kitlelere ulaşması sosyal medya reklam yönetimi ile gerçekleşmektedir. Küçük işletmeler için oldukça hayati yapıda olan bu anlayışın yanı sıra kurumsal olma açısından Facebook ve Instagram reklamcılığı gereklidir. Sosyal medya platformları kurumsal kimlik, kampanyalar, ürün geri dönüşleri gibi verilerin takibinin gerçekleştirilebileceği alanlardır.  

Bu takip sistemi adeta bir halkla ilişkiler departmanı görevi üstlenmekte ve kurumsal gelişime katkı sunmaktadır. Facebook ve Instagram reklamcılığı nasıl yapılır sorusunun cevabı birçok kullanıcı tarafından aranmaktadır. En doğru Facebook ve Instagram reklamcılığı için profesyonel hizmetler veren kurumlara danışmak, özellikle yeni başlayanlar için akıllıca bir tercih olacaktır. Son günlerde bu tarz reklamlara olan yoğun talep rekabet ortamının artmasına neden olmaktadır. Bu sebepten sizi rakiplerden bir adım öne geçirecek reklam tüyoları oldukça önemlidir.  

Yunus Sözdemir E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı hizmetleri veren firmamız Facebook ve Instagram reklamcılığı konusunda aradığınız tüm konularda sizlere kalıcı hizmetler sunmaktadır. Yıllar boyu edindiğimiz sektör tecrübesi ile en özel fiyatlarla kişisel dijital dönüşüm koçluğunuzu yapıyor ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçiriyoruz. Sizde bu yeni nesil global pazarda yerinizi alarak gücünüze güç katın. Sıfırdan ileri seviye Facebook / Instagram reklamcılığı için iletişime geçin. 

Facebook ve instagram Reklamları ile Satışları Artırın;

Bir Çalışmamızdan Örnek Paylaşıyoruz. Sektör : Hobi Elektroniği

Trendyol Yönetimi ve Satış Artırmak

Hepsiburada Satış Arttırma Taktikleri

Amazon TR Satış Arttırma Taktikleri

Google Ads Reklam Yönetimi

Web Sitesi ve Entegrasyon Seçimi ile Sürecin Yönetilmesi

facebook ve instagram reklam taktikleri
bottom of page