top of page

Google Ads Reklam Yönetimi

Doğru Google Ads Yönetimi ile Reklamlarınız Paraya Dönüşür

 

Günümüz teknoloji çağının en büyük avantajlarından biri de şüphesiz internet reklamlarıdır. İnternet reklam hizmetleri sayesinde kısa sürede ürün tanıtımı yapabilir ve ulaşmak istediğiniz belirli bir kullanıcı gurubuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnternet ürün ve hizmet reklamcılığının en başta gelen aktörlerinden biri şüphesiz Google AdWords reklamlarıdır. Birçok tüzel ve kurumsal kimlik tarafından kullanılan Google ADS reklam hizmetleri, ürünlerin satışlarını gözle görülür şekilde artırmaktadır. Sadece doğru bir reklam yönetim uygulaması kullanarak agresif bir büyüme gerçekleştirmek mümkündür. Bu durum internet reklam hizmetlerinin ne kadar güçlü olduğunu ortaya koymaktadır. Google ADS sayesinde ürünlerin müşterilere hızlı bir şekilde sunulması ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşması sağlanmaktadır. Google ADS reklam yönetimi ile birlikte birbirinden farklı birçok reklam modeli arasından işletmenize uygun olanını seçebilmektesiniz. 

 • Kullanıcı Geri Dönüşleri Analizi 

 • Bütçe Yönetim Verimliliği 

 • Doğru Reklam Modellemesi 

 • Hedef Kitle Belirleme Kriterleri 

 

Reklam verimliliği açısından kullanıcı geri dönüşleri, bütçe yönetimi, doğru model ve hedef kitle göz önünde bulundurulmalıdır. İşte bu doğru yönetim modeli uygulandığında Google ADS yardımı ile başarı kaçınılmaz bir hale gelecektir. Google ADS reklamlarının sürdürülebilir olması için gündemi takip etmeli ve analizler yürütmeliyiz. Ancak bu şekilde yürütülen farklı stratejiler sayesinde sistem geçerliliğini koruyacaktır. Büyük firmalar sermayelerinin büyük bir kısmını bir yatırım aracı olarak bu reklam türüne yatırmaktadır. Ayrıca yine dünyaca ünlü firmalar bu konuda profesyonel destek veren danışmanlardan yardım almaktadır. Google ADS algoritması birçok farklı servisle paralel şekilde çalışarak satışların artmasını sağlayabilir. Tüm bu servislerden faydalanmak uzmanlık isteyen komplike bir konu olarak ele alınmalıdır. Profesyonel Google ADS reklam uzmanlığı hizmeti veren firmamız tüm bu konularda sizlere yardımcı olmaktadır.  

 • Google Analytic 

 • Google Merchant Center 

 • Google Search Console 

 

Google Ads Reklamlarının Önemi 

Her gün milyonlarca insan tarafından e-ticaret alanında alışveriş işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler sırasında doğru potansiyel müşteriye ulaşmak için en hızlı ve pratik reklam aracı Google ADS hizmetleridir. Google ADS reklamları sayesinde müşteri portföyünün gelişmesi ve potansiyel ağlar arasında nokta atışı yapmak amaçlanır. Günümüzde birçok işletme Google ADS reklam hizmetleri sayesinde yukarı yönlü gelişim göstermiştir. Reklam tasarımı gerçekleştirilirken arama sonuçları oldukça önemlidir. Reklamların doğru tasarlanması işletmeler için hayati bir önem taşımaktadır. Yapılandırması yanlış olan reklamlar beklenen yararı oluşturamayacaktır. İlk dört sıranın altına düşen reklamların genel olarak tıklanma oranı diğerlerine göre daha düşüktür. Bu reklam seviyesini üst sıralara çıkarmak için yeterli bilgi birikim ve profesyonel destek gerekebilir. Google Adwords nedir, nasıl kullanılır gibi birçok sorunun cevaplanması adına bizimle iletişime geçebilir ve teknik destek alabilirsiniz.  

 • Reklam Etkileşim ve Dönüşüm Oranlarına Dikkat 

 • İyi Tasarlanmış Reklam Setleri 

 • Doğru Rakip Analizi ve Hedefleme 

 • Düzenli ve Akıcı Data Okuma    

 

Google Ads Arama Ağı Reklamları;

 

Arama ağı reklamları Google algoritması üzerinden özel anahtar kelimeler kullanılmak suretiyle yapılan bir reklam şeklidir. Oldukça faydalı olan Google Ads Arama Ağı Reklamları sayesinde ağ üzerinde rakiplerden ön plana çıkılması amaçlanmaktadır. Reklam tercihi seçeneklerinde belirtmeniz durumunda Google ile iş ortaklığı yapan diğer web adreslerinde de reklamınız görünür hale gelecektir. 

 

Google Ads Alışveriş ve E-ticaret Reklamları; 

Google ADS birbirinden farklı reklam modelleri kurgulayarak son kullanıcı eğilimini yakalamayı amaçlamaktadır. Bu sebepten ötürü pek çok farklı model reklam kampanyası sunulmaktadır. Bunların en önemlisi arasında olan e-ticaret reklamları, alışveriş sitelerinde kullanılmak için Google ADS tarafından kurgulanmış olan reklamlardır. Bunlar Google aramaları sırasında genelde en üstte çıkan ve Carousel şekilde görüntülenen reklamlardır.   

Google Ads Reklamları Konusunda Profesyonel Destek Alın; 

Google ADS hizmeti günümüz online reklamları arasında en büyük pazar payına sahip olan reklam türüdür. İşi şansa bırakmayan tüm ticari işletmeler bu reklam portalının avantajlarından yararlanmaktadır. Sizde bu avantajlardan yararlanmak adına profesyonel desteğimizden faydalanın. En doğru Google ADS yönetimini esnek, disiplinli, organize ve yenilikçi şekilde gerçekleştiren firmamız sizleri bekliyor. Yunus Sözdemir E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı Google Ads danışmanlık ücretleri konusunda bütçe dostu fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. 

Google Ads Reklam Danışmanı ile Satışlarınızı Artırın;

 

Bir Çalışmamızdan Örnek Paylaşıyoruz. Sektör : Hobi Elektroniği

Trendyol Yönetimi ve Satış Artırmak

Hepsiburada Satış Arttırma Taktikleri

Amazon TR Satış Arttırma Taktikleri

Facebook ve instagram Reklam Taktikleri

Web Sitesi ve Entegrasyon Seçimi ile Sürecin Yönetilmesi

google ads reklam taktikleri
bottom of page